social social social

Poniedziałek - sobota 9:00 - 18:00

Niedziela handlowa 9:00 - 15:00

Poniedziałek - czwartek 9:00-18:00 | Piątki w czerwcu 9.00-20.00 | Sobota 9.00-18.00 | Niedziela handlowa 9:00-15:00

Oaza relaksu i inspiracji

Przywiązujemy dużą wagę do estetyki, ponieważ wiemy, że przestrzeń, w której przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby tworzyć harmonijną całość, która będzie sprzyjać relaksowi i odpoczynkowi.

 

Nasza firma nie tylko oferuje gotowe rozwiązania, ale również dostarcza inspiracji, które pomogą w wyborze odpowiedniego stylu. Chcemy, aby każdy klient czuł się dobrze w swoim domu i ogrodzie, dlatego stawiamy na well-being – czyli na tworzenie przestrzeni przyjaznych człowiekowi.

 Ogród Łobzów – to krakowska firma z tradycjami i z ponad 30 – letnim doświadczeniem. To jakość produktów i usług, jakie może zaoferować jedynie zgrany zespół wykwalifikowanych osób, które łączy zamiłowanie do ogrodnictwa, ekologii i piękna. To chęć współpracy ze wszystkimi, którzy pragną zmienić świat w Ogród.

Chcemy, aby Ogród Łobzów był również miejscem spotkań i odpoczynku od zgiełku miasta. W lipcu 2023 zorganizowaliśmy Letnie Garden Party – wyjątkowe wydarzenie pełne inspiracji, relaksu i kreatywności. Ogród stał się magicznym miejscem pełnym wspaniałych ludzi, muzyki i odkrywczych warsztatów. Zobaczcie, jakie niesamowite chwile spędziliśmy razem podczas tej wyjątkowej imprezy!

Uprawiamy rośliny w naszych własnych szklarniach

Niezwykłe koncerty w oranżerii Ogrodu Łobzów

W naszym sklepie stacjonarnym

Oaza relaksu i inspiracji

W centrum Krakowa