social social social

Poniedziałek - sobota 9:00 - 18:00

Niedziela handlowa 9:00 - 15:00

Poniedziałek - czwartek 9:00-18:00 | Piątki w czerwcu 9.00-20.00 | Sobota 9.00-18.00 | Niedziela handlowa 9:00-15:00

Nasze rośliny do domu i ogrodu są źródłem inspiracji dla zmysłów.

Powstają w szklarniach na terenie naszego gospodarstwa ogrodniczego w Krakowie, dzięki czemu mają Państwo pewność ich jakości.

 

Jesteśmy dumnymi właścicielami gospodarstwa ogrodniczego, w którym uprawiamy różnorodne rośliny. Nasza pasja do zieleni i piękna roślin sprawia, że kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych produktów. Znajdziesz w naszym centrum ogrodniczym wiele ciekawych i oryginalnych, a przede wszystkim zadbanych rośliny do domu i ogrodu.

 

Rośliny do domu i ogrodu cieszą oczy i serce, dając nadzieję na nowe, świeże początki.

Cieszenie się pięknem przyrody jest jednym z najbardziej przyjemnych doświadczeń dla naszych zmysłów. Głęboko w naszym wnętrzu kwitną nadzieja i radość, gdy otaczamy się kolorowymi kwiatami w urokliwym ogrodzie.
Zmysłowa eksplozja kolorów. Kwiaty w ogrodzie dostarczają nam niezapomnianych wrażeń wzrokowych. Obserwowanie różowych róż, niebieskich irysów i żółtych tulipanów sprawia, że nasze oczy błyszczą radością.

 

Aromatyczne uniesienia. Nie tylko wzrok, ale również węch odgrywa ważną rolę w naszym doświadczeniu kwiatowych ogrodów. Wśród kwiatów unoszą się piękne zapachy, które dodają magii temu miejscu. Czasami słodki i subtelny, innym razem mocny i intensywny, zapach kwiatów potrafi przenieść nas w stan błogiego uniesienia. Róże, jaśmin, lawenda – każdy kwiat ma swój unikalny aromat.
Estetyka i piękno: Kwiaty dodają uroku i estetyki zarówno w ogrodzie, jak i w naszym otoczeniu. Ich różnorodne kolory, kształty i tekstury tworzą piękne krajobrazy i wprowadzają przyjemną atmosferę.
Pozytywny nastrój: Obcowanie z kwiatami może poprawić nasz nastrój i wywołać uczucie radości. Ich kolorowe płatki i piękne zapachy mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, łagodząc stres i przynosząc ukojenie.
Sadzenie i pielęgnacja kwiatów w ogrodzie to wspaniały sposób na cieszenie się ich pięknem i korzyściami, jakie przynoszą. To inwestycja w piękno, zdrowie i dobrostan zarówno dla nas samych, jak i dla środowiska naturalnego. Dlatego warto inspirować się kwiatami i cieszyć się ich obecnością w naszym życiu.

 

 

Rośliny balkonowe

Szukasz zdrowych, pięknych roślin na balkon?

Już teraz znajdziesz u nas wiosenne pelargonie, petunie, surfinie, supertunie, wilce, calibracho’y, fuksje, begonie, lobelie i wiele, wiele więcej!

 

Z początkiem kwietnia aż do późnego lata oranżeria łobzowska zakwita bogactwem odmian i barw roślin sezonowych letnich (w tym ponad 100 odmianami pelargonii!).

 

Nasze szklarnie o świcie dostarczają nowych sadzonek m.in.: surfinii, bidensów, kocanek, begonii, euphorbii i niecierpków. Kochamy aranżować balkony także jesienią z pomocą wrzosów i chryzantem.

 Rośliny ogrodowe

Magnolie, drzewa owocowe, wiele odmian klonów palmowych, rododendronów, róż i clematisów – wszystko już czeka na Ciebie w naszym Ogrodzie!

 

Znajdziesz u nas również liściaste drzewa, krzewy o różnorodnych formach i wybarwieniu, rośliny zimozielone liściaste i iglaste, krzewy róż, powojniki (clematisy) i wiele, wiele więcej! 

 

Poszukujesz konkretnej rośliny?

 

Byliny i trawy ozdobne

Posiadamy szeroki wybór bylin oraz traw ozdobnych – uprawiamy wyselekcjonowane odmiany roślin sprawdzonych, popularnych i chętnie sadzonych w polskich ogrodach, a także RZADKICH I POSZUKIWANYCH BYLIN KOLEKCJONERSKICH!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bylin w sklepie internetowym oraz zapraszamy do sklpeu stacjonarnego, gdzie zawsze oferujemy szerszy wybór roślin.

 

Poszukujesz konkretnej odmiany?

 

Rośliny domowe

Przez cały rok zapraszamy do głównego budynku Ogrodu Łobzów, gdzie czekają egzotyczne gatunki roślin pokojowych w rozmiarach mini, midi i maxi.

 

Na podstawie informacji o panujących w mieszkaniu warunkach siedliskowych, personel z małej dżungli wybierze najodpowiedniejszych kandydatów aby zazielenić Twoje wnętrza.

 

Zapytaj o dostępność roślin