Aranżacja tarasu

Dobór i kompozycja roślin do pojemników

Ogród w donicy?
Zobacz nasz E- book!

Zielona Oaza na Twoim tarasie

Lubią Państwo wypić kawę w otoczeniu kwiatów? Położyć na leżaku w cieniu pnącza, czuć zapach heliotropów, patrzeć, jak motyle obsiadają lawendę. Tymczasem na tarasie grasują gołębie, hula wiatr, a widok na wścibskiego sąsiada przydałoby się przesłonić. Czas wezwać Specjalistę Ogrodu Łobzów.

Mogą Państwo w pełni nam zaufać – wiemy, co robimy! Przez lata projektowania i realizacji nabraliśmy „krawieckiej” wprawy w zielonych aranżacjach.

  • Gwarantujemy fachowy dobór roślin z własnej produkcji na każde stanowisko — nawet bardzo wymagające
  • Posiadamy szeroki wybór dużych pojemników
  • Wykonujemy nasadzenia, zapewniamy transport oraz wniesienie
  • Oferujemy nawozy, porady i wskazówki dotyczące całorocznej pielęgnacjo oraz usługę serwisu roślinnego
  • Sprawiamy, że każda nawet najmniejsza przestrzeń zamienia się w efektowny i kolorowy skrawek zieleni

GALERIA zdjęć po prawej przedstawia realizacje Ogrodu Łobzów >>>W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania nasadzania na balkonie lub tarasie realizację możemy przeprowadzić na dwa sposoby:

1

Przy niedużych przestrzeniach wystarczy przesłać nam przez e-mail zdjęcia oraz wymiary, my zapraszamy Państwa do Ogrodu Łobzów, gdzie przeprowadzimy konsultacje, wybieramy donice oraz odpowiednie rośliny BEZPŁATNIE.

2

Przyjeżdżamy do Państwa, aby zobaczyć taras / balkon osobiście — do 10 km od Ogrodu Łobzów. Na miejscu wykonujemy pomiary oraz badamy warunki. Zapraszamy Państwa do Ogrodu Łobzów, gdzie proponujemy odpowiednie donice, razem dobieramy nasadzenia.
Cena wizyty: 150 zł.


W czasie aranżacji tarasów, patio i balkonów, jakie pytania się nasuwają? Oto kilka z nich:

Image