Skrzynki balkonowe

Nasi Stali Klienci regularnie przywożą nam zeszłoroczne donice i skrzynki balkonowe, wypełnione…wspomnieniem poprzedniego lata. Jeśli mają czas z pomocą naszych Specjalistów wybierają w musującej ferii barw kwiatów i liści nowe zestawienia. Jeśli muszą się spieszyć zawsze słyszymy: „Ufam wam, na pewno będzie pięknie jak zawsze!”. Kiwamy głową i bierzemy się do pracy.

Całość ląduje na wózku i znika za tajemniczą furtką, gdzie następuje przemiana – martwe skrzynki zamieniają się we fragment ogrodu, zaopatrzony w dawkę wolnodziałającego nawozu i „zielony dotyk” naszych wykwalifikowanych Ogrodników. Gotowe do drogi czekają na odbiór własny lub na żółte auto, które zawiezie je pod wskazany adres.

Zamówienia przyjmujemy już od marca. Przy większych ilościach (ponad 15 szt.) prosimy o wcześniejsze rezerwacje po wybraniu koloru i odmiany roślin, ze względu na intensywną rotację towaru.

Koszt nasadzenia skrzynki balkonowej to…8zł + koszty użytych materiałów. Po więcej informacji zapraszamy wszystkich w kwitnącym sezonie do Ogrodu za murem na ul. Przeskok 16.

  • usługa sadzenie skrzynki balkonowej 8,00 zł, większe pojemniki 15,00 zł – 25,00 zł + koszt roślin, nawozów, pojemników i ziemi

WSZYSTKIE ZDJĘCIA POCHODZĄ Z  NASZYCH REALIZACJI


Zapisz się do newslettera