PACHNĄCY DOM


pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante


Lubimy nasz dom za jego zapach. Przemierzając we mgle szare chodniki marzymy o chwili, w której zamkniemy za sobą drzwi i otuli nas ciepło i poczucie bezpieczeństwa. O ile wskutek zmian systemu ogrzewania w Krakowie nie każdy może zasiąść przed kominkiem, ciepło domowego ogniska niech zapłonie w postaci migotliwego światła świec.

Piękne białe świece Casa Vivante wykonane są z sojowego wosku. Palą się powoli (nawet do 65 godzin), subtelnie uwalniając woń. Dzięki nim stworzymy wyjątkową atmosferę, a nasz pachnący dom stanie się najprzyjemniejszym miejscem na świecie. Dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach zapachowych:

  • Sweet Jasmine
  • White Rose
  • Asian Summer
  • Lovely Spring

Najcieplejszy z nich to Asian Summer, pełen słodkich, ciepłych nut. Mlecznobiałe, szklane pojemniki są bardzo estetyczne i spokojnie mogą stać na widoku.

Z sojowego wosku wykonane są także świece z kolekcji Rosy Rings w specjalnych puszkach w stylu vintage. Bawełniany knot pali się czystym, delikatnym płomieniem, uwalniając naturalne olejki eteryczne. Wybierzmy swój ulubiony zapach tej jesieni:

  • APRICOT & ROSE – jeśli tęsknimy za letnimi owocami i słodkim zapachem soczystych moreli i śliwek to zapach dla nas. Wyczujemy też nutę bukietu róż, prażonych migdałów i lasu.
  • LEMON BLOSSOM & LYCHEE – wspomnienie egzotycznych wakacji z nutą kwiatów cytryny i owoców liczi.
  • BEACH HOUSE – rozgrzewa jak wakacyjny, nagrzany słońcem piasek, gdy roztacza lekką woń morskiej trawy.
  • LAVENDER TANGARINE – ziołowe, uspakajające nuty lawendy i szałwii urozmaica cytrusowy akcent bergamotki

pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante

Ciekawą alternatywą są woskowe zawieszki z zastygniętymi kwiatami czy…rozgwiazdami.

pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante

Najgorętszy zapach tej jesieni to aromat belgijskich świec POMAX…No 12 ‚Sekret alkowy’. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzamy, że wyczujemy tam gorące nuty wanilii,  ostrych przypraw, bergamotu i piżmowo-kamforowej paczuli.

pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante

Niech chłodniejszą porą świece płoną w każdym pokoju: w salonie, w jadalni, przy wannie. Naturalne światło ognia działa na nasze umysły uspakajająco, daje poczucie bezpieczeństwa. Świece dobrej jakości nie zepsują nam romantycznej kolacji i nastroju nagłym kopceniem, czy późniejszym bólem głowy. Kiedy jesienna pogoda nas nie rozpieszcza my sami pozwólny sobie na odrobinę luksusu.

pachnący dom dekoracje świece zapachowe kraków ogród łobzów casa vivante


Za tydzień wychodzimy spod ciepłego koca, bo już ostatni dzwonek by zabezpieczyć rośliny na zimę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *