Ogród Łobzów składa wszystkim życzenia ~*


23/12/2014

*Życzenia*

BeFunky_null_1.jpg


dekoracje_krakow_swieta_ogrod_lobzow.jpg

Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć częściowo w przedświątcznych przygotowaniach naszych Klientów przy wyborze choinek, wieńców na drzwi, girland, stroików, dekoracji, baniek czy przy pakowaniu prezentów i wiązaniu pięknych kokard. Korzystając z okazji, udało nam się osobiście złożyć życzenia niemal każdej osobie, która odwiedziła Ogród Łobzów w ostatnich dniach. Dziękujemy również za wszystkie składane nam serdeczności, które zastąpiły tradycyjne „do widzenia”.

Wierzymy, że się spełnią.

Mamy nadzieję, że choinki już stoją na honorowym miejscu, że migoczą światełkami, pysznią się bańkami, kokardami i gwiazdkami. Że aniołki ze stroików uśmiechają się do wszystkich ciepło, a poinsencje wyglądają „kwitnąco”. Że w gorączce przygotowań każdy znajdzie choć chwilę Spokoju na głęboki oddech, by poczuć balsamiczny zapach igliwia. Poczuć, że zbliża się wyjątkowy czas.

Chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Klientom i ich Najbliższym, by byli zdrowi i silni jak dęby, wytrwali i odporni, jak sosny, radośni i beztroscy, jak łąkowe kwiaty. Żeby pielęgnowali swoje Ogrody: te pod bezkresnym niebem, te w pokojach, na balkonach i tarasach i te w swoich sercach.

ogrod_lobzow_swieta_2014a.jpg

Co prawda tegoroczna aranżacja Ogrodu Łobzów musiała obejść się bez śniegu, ale staraliśmy się, by atmosfera Świąt owiała każdego, otwierającego nasze czerwone drzwi. Zapraszamy serdecznie ilekroć ktoś będzie miał ochotę skryć się za murami naszego Ogrodu przed miejskim zgiełkiem.

swieta_dekoraje_krakow.jpg

^Drobny, muzyczny prezent w pasku u góry: Libera „Carol of the Bells’ ^


Godziny otwarcia sklepu w okresie świątecznym:
24.12 – 9-13
25.12-27.12 – zamknięte
28.12- 9-18
30.12 – 9-18
31.12 – 9-13
01 – zamknięte
06 – zamknięteDodaj komentarz