Dobra Żywność

Świeżo zerwane zioła, owoce czy warzywa mają jedyny w swoim rodzaju smak i zapach. W ogrodzie zawsze można zebrać same zdrowe produkty – także w Ogrodzie Łobzów na Dziale Dobra Żywność. W jednym miejscu odnajdziemy wyselekcjonowane smaki i aromaty z ogrodów Polski i świata.

Naturalne przetwory, dżemy, konfitury, miody m. in. ze słynnej rodzimej Pachniczówki czy leczniczy miód Manuka z Nowej Zelandii.  Organiczne herbaty Qi z brytyjskich upraw lub zieloną i białą, z japońskiego ogródka herbacianego. Kakao z Południowej Ameryki, etiopska kawa czy ulubiona czekolada Montezumy. To tylko namiastka całego repertuaru rarytasów, przypraw, dodatków.

Jeśli nie tolerujesz glutenu, jesteś diabetykiem lub zdecydowałeś się na zmianę swojego odżywiania warto zajrzeć na półki w Dziale Dobra Żywność. Od śniadaniowych zestawów amarantusowego muessli, mleka z macadamii z dodatkiem prażonego słonecznika przez przekąski w postaci owoców białej morwy czy piemonckich orzeszków. A na kolację oceaniczne specjały St. Catarina z portugalskich portów.

Ogród Łobzów wspiera ideę Fair Trade, oferując tylko produkty pochodzące od uczciwych wytwórców.


Zapisz się do newslettera