Byliny

Posiadamy szeroki wybór bylin oraz traw ozdobnych – uprawiamy wyselekcjonowane odmiany roślin sprawdzonych, popularnych i chętnie sadzonych w polskich ogrodach, a także RZADKICH I POSZUKIWANYCH BYLIN KOLEKCJONERSKICH!
Co roku poszerzamy nasz asortyment o wszelkie nowości na polskim rynku, staramy się zapewnić dużą różnorodność bylin do stworzenia nasadzeń w każdych warunkach – na ciężkich, gliniastych glebach czy nie utrzymujących wody piaskach, bylin do ciemnych zakątków oraz wyeksponowanych na bardzo intensywne nasłonecznienie skalniaków.
Wszystkie rośliny sadzone są w pojemnikach i pielęgnowane przez nas. 
Rosną w zgodzie z naturą – nie przyspieszamy sztucznie wzrostu – dlatego ich dostępność uzależniona jest od pogody w danym sezonie. Dzięki takim praktykom rośliny są silne i odporne na polskie warunki atmosferyczne, a zakupione u nas sadzonki można bez obaw sadzić prosto do gruntu.

Aby ułatwić pracę projektantom, architektom krajobrazu oraz wszystkim, którzy pragną stworzyć własną aranżację w ogrodzie czy na tarasie udostępniamy listę naszych bylin wraz z opisem ich docelowej wielkości, terminu kwitnienia oraz koloru kwiatów.

LISTA BYLIN

dostępnych w Ogrodzie Łobzów.

Ceny hurtowe na zakup bylin ustalane są indywidualnie i zależą od ilości oraz gatunku kupowanych roślin.

Na wszystkie rośliny udzielamy gwarancji!
–  rośliny zakupione w naszym sklepie podlegają wymianie jeżeli zauważą Państwo wady rośliny w ciągu 21 dni od zakupu – pomimo właściwej pielęgnacji oraz transportu rośliny.*
– rośliny zakupione w Ogrodzie Łobzów oraz sadzone przez naszych ogrodników podlegają gwarancji przez jeden sezon wegetacyjny – w razie problemów dana roślina podlega zabiegom pielęgnacyjno-sanitarnym lub (jeśli nie odniosą one skutku) podlegają wymianie.*

*Dokładne zasady udzielania gwarancji przedstawione są w regulaminie. TUTAJ  link


  • transport na terenie Krakowa

    Zapraszamy do skorzystania z usługi transportu.

  • pomoc w wyborze roślin

    W razie wszelkich pytań nasi wykwalifikowani ogrodnicy chętnie służą pomocą oraz poradą w doborze odpowiednich roślin, stworzenia projektu nowych nasadzeń czy wyceny.