Aranżacja tarasu

Dobór i kompozycja roślin do pojemnikówLubisz wypić kawę w otoczeniu kwiatów? Położyć na leżaku w cieniu pnącza, czuć zapach heliotropów, patrzeć, jak motyle obsiadają lawendę. Tymczasem na Twoim tarasie grasują gołębie, hula wiatr a widok na wścibskiego sąsiada przydałoby się przesłonić. Czas wezwać Specjalistę Ogrodu Łobzów. Pierwsza wizyta jest niezobowiązująca. Można śmiało opowiedzieć o marzeniach, ulubionych kolorach i ustalić budżet. Lub w naszej siedzibie wybrać rośliny, pojemniki i dodatki. Albo w pełni nam zaufać, bo nabraliśmy „krawieckiej” wprawy w zielonych aranżacjach. Ogród Łobzów zapewnia: nasadzenia roślin w skrzynkach i donicach z dodatkiem nawozów, transport, wniesienie i aranżację.
Galeria zdjęć przedstawia realizacje Ogrodu Łobzów.
Już od marca przyjmujemy też zamówienia na SADZENIE SKRZYNEK. Przy większych ilościach (ponad 15 szt.) prosimy o wcześniejsze rezerwacje po wybraniu koloru i odmiany roślin, ze względu na intensywną rotację towaru.

  • usługa sadzenie skrzynki balkonowej 10,00 zł, większe pojemniki 15,00 zł – 25,00 zł + koszt roślin, nawozów, pojemników i ziemi